Pridajte sa k nám

Commander nie je iba zamestnávateľ, je to rodina. Hoci sme rýchlorastúca firma, zachovávame si hodnoty rodinnej firmy. Naša spolupráca je postavená na vzájomnej dôvere, starostlivosti a podpore. Neustále budujeme firemnú kultúru, ktorá bude zamestnancov inšpirovať a motivovať k lepším výsledkom.

kto sme

Už nás poznáte?

Sme lídrom v oblasti GPS monitorovacích riešení na slovenskom trhu. Našou víziou je konštantne rásť, expandovať a najmä zvyšovať počet našich spokojných zákazníkov.

kde nás nájdete

Naše pobočky

Inšpirujúce pracovné prostredie nás podnecuje k novým nápadom. Aj preto dbáme o to, aby boli naše kancelárie moderné, maximálne funkčné a prispôsobené potrebám našich kolegov.

Bratislava

Košice

Zvolen

Žilina

Praha

Brno

Budapešť

Győr

pracovné pozície

Pridajte sa k nám

Do nášho tímu hľadáme šikovných ľudí s entuziazmom a chuťou pracovať. Budeme radi, ak nás obohatíte svojimi znalosťami, nadobudnutými skúsenosťami a najmä novými nápadmi, ktoré nás spoločne posunú vpred.

Otvorené pozície:

benefity

Záleží nám na spokojnosti

O našich zamestnancov sa staráme ako o členov rodiny. Aj preto im poskytujeme rôzne benefity s cieľom skvalitniť im čas strávený v práci aj mimo nej. Uvedomujeme si, že správne nastavený work-life balance je kľúčom k spokojnosti našich zamestnancov.

  • Commander - ikona work-life balance
  • Commander - ikona vzdelávanie
  • Commander - pracovné prostredie

fotogaléria

Náš život v Commanderi